Dlaczego dzierżawa ekspresu do kawy się opłaca?

Kawa – delikatnie gorzka, mocno aromatyczna, błyskawicznie stawia na nogi. Jest pierwszą rzeczą, o której myślimy po pojawieniu się w biurze. Ponadto jest ona nieodłącznym elementem spotkań biznesowych. W każdej firmie jest tak samo ważna, pozwala zyskać chwilę oddechu i zyskać nową energię do działania. Każdy właściciel firmy staje w pewnym momencie przed dylematem – czy lepiej jest kupić ekspres do kawy, czy może jednak bardziej opłaca się dzierżawa? Podpowiadamy, które rozwiązanie jest bardziej korzystne…

Zakup czy dzierżawa ekspresu do kawy?

Niełatwo wybrać dobry ekspres do kawy, który spełni oczekiwania wszystkich pracowników. Należy wziąć pod uwagę nie tylko spełnienie potrzeb, użyteczność, jak i solidność sprzętu, ale również cenę. Zakup ekspresu do kawy to niemały wydatek, który będzie odczuwalny nawet wtedy, jeśli wrzucisz go w koszty uzyskania przychodów. Prowadzenie własnej firmy to umiejętność oszczędzania tam, gdzie jest to możliwe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, oferujemy możliwość dzierżawy ekspresu do kawy. Taka opcja jest o wiele mniej bolesna dla portfela i posiada mnóstwo zalet.

Dzierżawa ekspresu do kawy – na czym polega?

Jeśli chcesz uniknąć jednorazowego wydatku, jakim jest zakup ekspresu do kawy, warto przyjrzeć się opcji dzierżawy sprzętu. To rozwiązanie ma wiele korzyści. Przede wszystkim nie jesteś narażony na duży wydatek, a koszty dzierżawy ekspresu do kawy są bardzo przyjazne. Zyskujesz możliwość bezpłatnych przeglądów i serwisowania,  a jeśli okaże się, że dany ekspres to jednak nie to, czego potrzebujesz – możesz zwrócić go w dowolnej chwili. Jakie są inne zalety dzierżawy ekspresu do kawy?

Podstawową zaletą dzierżawy ekspresu do kawy jest oczywiście cena. Nie musisz inwestować kilku tysięcy w sprzęt dający Ci gwarancję dobrego funkcjonowania w firmie. Przy dużej eksploatacji musisz często serwisować urządzenia taki jak ekspresy do kawy. To generuje dodatkowe opłaty, jakich nie musisz ponosić. W przypadku stałej współpracy z naszą firmą, możesz otrzymać profesjonalny ekspres do kawy w bardzo niskiej cenie. Jeśli zobowiążesz się do zakupu określonej ilości kawy miesięcznie, nie musisz płacić za dzierżawę ekspresu lub możesz wybrać opcję bardzo niskiej opłaty.

Brak kosztów serwisowania przy dzierżawie ekspresu

Kolejną zaletą dzierżawy ekspresu jest opieka serwisowa. Firmy, które wypożyczają sprzęt, oferują najczęściej stałe usługi serwisowe – zarówno regularne przeglądy, jak i naprawy. Dzięki temu nie musisz martwić się o to, że ekspres szybko przestanie nadawać się do użytku, a w przypadku awarii szukać “specjalisty”, który wcale nie musi być mistrzem do spraw ekspresów. Decydując się na dzierżawę ekspresu do kawy, masz możliwość kontaktu z pracownikami tej firmy, którzy w każdej chwili gotowi są zająć się tym niezwykle ważnym urządzeniem, jakim jest ekspres. A awaria ekspresu może być prawdziwą klęską i lepiej, abyś nie musiał doświadczyć tego na własnej skórze!

Znajdź ekspres idealny do swojej firmy!

Po trzecie, dzierżawa ekspresu do kawy pozwoli Ci na korzystanie z najbardziej nowoczesnego sprzętu, na którego zakup prawdopodobnie byś się nie zdecydował. Osoby, które zajmują się wynajmem ekspresów do kawy, najlepiej doradzą Ci, jaki sprzęt sprawdzi się w Twoim biurze. Jeśli dany ekspres nie spełni oczekiwań pracowników, zawsze możesz w łatwy sposób oddać go lub wymienić. W przypadku zakupu ekspresu nie masz niestety takiej możliwości i wybrany sprzęt zostaje z Tobą na długo.

Dzierżawa ekspresu do kawy – i problem z głowy

Innym, ważnym dla wielu przedsiębiorców powodem, dla którego warto zdecydować się na dzierżawę ekspresu do kawy, jest brak konieczności zajmowania się sprzętem, który przestał nadawać się do użytku. Jeżeli ekspres zakończy swój kawowy żywot, właściciel powinien zająć się jego utylizacją, co stanowi dodatkowy problem. Wynajmując ekspres, nie musisz również martwić się jego sprzedażą, kiedy chcesz wymienić sprzęt na nowy. Te zmartwienia Ciebie nie dotyczą, ponieważ zarówno kwestią sprzedaży, jak i utylizacji, zajmuje się firma, która oddała Ci ekspres w dzierżawę.

Pyszna kawa w ekspresowym tempie

Pracownicy firm, które oferują wynajem ekspresów do kawy, to najczęściej prawdziwi pasjonaci, którzy o kawie wiedzą wszystko! To właśnie oni doradzą Ci, jaka kawa będzie najlepsza dla Ciebie. Decydując się na współpracę z taką firmą, zyskujesz możliwość testowania nowych kaw, o których istnieniu nie miałeś pojęcia. Aromatyczne nowości z odległych zakątków świata w Twojej firmie? Dlaczego nie!